Ми надаємо індивідуальні консультації та можемо допомогти як при наявності певних психічних порушень, щодо яких психотерапія рекомендована в якості втручання першого вибору в клінічних настановах, так і при окремих станах та проблемах, які, на погляд клієнта, негативно впливають на якість життя, стосунки з іншими людьми та собою.
Депресія
- Постійно або більшу частину дня Ви перебуваєте у пригніченому стані та не отримуєте задоволення від тих занять чи діяльності, якими раніше займались із задоволенням.
- Вас все частіше відвідують думки, що немає ніякого сенсу у Вашому житті, немає куди рухатись, до чого прагнути.
- Вам постійно сумно та безрадісно. Вас обтяжують турбота та підтримка близьких людей, Вас це дратує. Вам важко думати, бути уважним, щось запам’ятовувати нове та Ви часто ловите себе на тому, що забуваєте про різні речі.
Читати далі…
Специфічна фобія
Якщо Ви панічно боїтесь якихось предметів або явищ (наприклад, висоти, темряви, води, павуків) та Ваш страх суттєво ускладнює Вам Життя.
- Ви намагаєтесь уникати цих предметів і почуваєте себе у зв’язку з цим проблемно та некомфортно.
- Крім того, у Вас навіть при думці про ці явища або ж предмети, прискорюється серцебиття, виникають відчуття млявості, заціпеніння, спостерігаються спазми у горлі, виникає задуха, виступає холодний піт, виникають нудота, блювання або розлад шлунку, та загалом почуття того, що сходиш з розуму…
Читати далі…
Панічний розлад
- Якщо у Вас раптово виникають вкрай дискомфортні відчуття – прискорюється серцебиття, стає важко дихати, тремтить усе тіло, Ви відчуваєте слабкість в ногах, запаморочення та багато інших незрозумілих та дуже обтяжливих для Вас симптомів.
- Ви не можете зрозуміти, що з Вами відбувається та точно знаєте, що так не має бути.
- Такі стани можуть тривати кілька хвилин, але Ви впевнені, що пройшла вічність. Після цього вам стає погано, ви відчуваєте втому, слабкість та страх через те, що це знову повториться та впадаєте у відчай.
Читати далі…
Генералізований тривожний розлад
- Якщо Ви постійно перебуваєте в тривозі та передчутті, що щось погане обов’язково має трапитись чи з Вами, чи ж з Вашими близькими.
- Ця тривога є постійною, вона виснажує та заважає жити і працювати.
- Ви можете турбуватися через ті ж речі, що й інші люди (здоров’я, фінанси, безпека, стосунки), але набагато сильніше, ніж вони.
Читати далі…
Розлад соціальної тривоги
- Якщо у Вас виникає надмірна тривога та страх в ситуаціях, коли ви знаходитесь в центрі уваги, чи демонструєте свої знання та вміння (виступи, співбесіди, іспити, вечірки, знайомство, телефонна розмова, спілкування з керівництвом, тощо).
- Якщо ці ситуації видаються настільки жахливими, що Ви починаєте тривожитись, думаючи про них, і намагаєтесь уникнути їх “за будь-яку ціну”.
Читати далі…
Іпохондрія
- Якщо Ви постійно перебуваєте у тривозі та напруженні через переживання щодо свого стану здоров’я.
- Ви впевнені, що маєте якусь хворобу та відчуваєте її прояви.
- Ви виснажені від постійного обстеження та походів до лікарів.
- Постійно шукаєте додаткову інформацію про захворювання або, навпаки, уникаєте медичної інформації у ЗМІ.
Читати далі…
Обсесивно-компульсивний розлад
- Якщо у Вашій голові раптово виникає певна думка, чи Ви бачите, наче картинку, окремі ситуації (наприклад, що Ви можете завдати шкоди власній дитині, що ви не замкнули двері, не вимкнули праску чи воду, що кругом є безліч мікробів, які неодмінно спричинять розвиток страшної хвороби, тощо), яка постійно повертається до Вашої голови.
- Ви розумієте, що це “ненормально”, але все ж таки якась частина Вас переконана, що такі думки “просто так” не можуть виникнути в голові і, тому, є ймовірність що цей “жах” таки відбудеться.
Читати далі…
Посттравматичний стресовий розлад
- Якщо у Вашому житті сталась вкрай стресова подія, яка загрожувала Вашому життю, здоров’ю чи безпеці.
- Чи Ви стали свідком такої події, або ж отримали звістку стосовно подібної ситуації, яка сталась з близькою для Вас людиною.
- Вам було дуже важко, але Ви відчували, що впораєтесь та “час лікує”. Проте, десь через місяць з Вами починають відбуватись “дивні” та жахливі речі: несподівано приходять спогади про минулу подію, завдаючи неймовірних страждань та болю.
Читати далі…
Розлади харчової поведінки
- Якщо Вам притаманні постійні напади переїдання їжі, цілковитий контроль кількості вжитих і витрачених калорій; вживання дуже великої кількості їжі за раз, причому, це можуть бути абсолютно непоєднувані продукти, наприклад – шоколад і оселедець.
- Процес прийому їжі стає механічним процесом, та Ви не в силах відтворити в пам’яті, коли їли, що і в якій кількості і після будь-якого прийому їжі – гарантовані спроби очистити організм за допомогою блювання, прийому проносних засобів або фізичних вправ.
Читати далі…